Reštaurácia ESTERHÁZY v neogotickom kaštieli disponuje prekrásnym interiérom v historickom štýle a vynikajúcimi špecialitami zo sezónnych a z lokálnych surovín. Unikátnosť priestorov dotvárajú mimoriadne vzácne originály obrazov a exponáty, vďaka ktorým je naša reštaurácia jedinou svojho druhu na Slovensku. Pri výbornom jedle sa stávate súčasťou skutočného príbehu slávnej kniežacej rodiny Esterházyovcov, ktorá pochádza z Galanty.

Priestory sú ako stvorené na romantickú večeru vo dvojici, rodinnú oslavu, tradičný nedeľný obed, ale aj pracovnú večeru alebo obchodné stretnutia. Obľúbené sú aj naše obedové ponuky cez týždeň, ktoré pripravujeme štýlom „à la carte“. Jedlá pravidelne aktualizujeme a ponúkame aj vždy zaujímavú sezónnu kartu či odporúčania šéfkuchárov.

Počas letných dní si na našej terase vychutnáte krásny výhľad na historický park a romantický kaštieľ, ktorý vás očarí v každom ročnom období. Reštaurácia je súčasťou kaštieľa, ktorý získal cenu Najkrajšia historická stavba roka 2022 na Slovensku. Kaštieľ aj park sú obľúbeným miestom kultúrno-spoločenských podujatí v regióne počas celého roka.

Príďte si k nám po nečakaný pôžitok chutí a strávte deň plný zážitkov.

Kaviareň

Vstupom do našej kaviarne ESTERHÁZY sa ocitnete v období renesancie, baroka či neogotiky. Milovníci histórie a minulých čias si s istotou prídu na svoje. Kaviareň pozostáva z dvoch salónikov. Uchvátia vás prekrásne podlahy a klenby. V interiéri sa nachádza historický nábytok a rôzne artefakty. Môžete tu taktiež obdivovať vzácne a krásne obrazy rodu Esterházy.

Kaviareň je premyslená do najmenšieho detailu, dokonca aj radiátor má historický nádych. Naša kaviareň pôsobí veľmi príjemne, ba až romanticky. Tieto priestory jednoducho dýchajú históriou.

Popri našej káve ESTERHÁZY máme v ponuke aj kávu značky Illy. Káva ESTERHÁZY je 100 % arabica. Táto čerstvo pražená značková káva Esterházy pochádza z domácej pražiarne Burcoffee z Galanty. Všetky kávy pripravujeme aj v bezkofeínovom variante.

Určite treba ochutnať tortu Esterházy, ktorú pripravujeme podľa pôvodnej receptúry. Je orechovo-mandľová s vanilkovým krémom a citrónovou penou.

Na stole máme položené sezónne ponukové listy so zimnou aj s letnou ponukou. Z našej ponuky si tiež môžete vybrať nealkoholické a alkoholické nápoje a množstvo dezertov a zákuskov. Samozrejmosťou je víno a rôzne destiláty. Vo vitríne nájdete rozličné suveníry, ako je víno, magnetky, káva, šálky a poháre na víno s logom Esterházy.