Historické prostredie kaštieľa ESTERHÁZY je vďaka svojej atmosfére stvorené na najkrajší spoločný deň dvoch ľudí. Romantický park, dokonalé zázemie a servis sú zárukou rozprávkovej svadby. Najkrajšia historická pamiatka roka 2022 vám poslúži ako romantická kulisa pri fotografovaní.

Vo svojich priestoroch veľmi radi privítame tiež hostí, ktorí sa rozhodli osláviť významné rodinné udalosti najmilších. Oslava narodenín, promócie, krstiny alebo výročie svadby milovaných rodičov sú udalosti, ktorým náš kaštieľ prepožičia nielen rozmer výnimočnosti, ale i punc nezabudnuteľného spoločného zážitku pre celú rodinu.

Ak plánujete váš svadobný deň a prajete si ho prežiť v kaštieli ESTERHÁZY, budeme sa veľmi tešiť, ak nás oslovíte. Zabezpečíme vám všetko na kľúč.

Radi zodpovieme všetky vaše otázky a bude pre nás veľkým potešením, ak sa budeme môcť podieľať na realizovaní snov a predstáv o vašom svadobnom dni, oslave či firemnej akcii, ktoré budú jedinečné a nezabudnuteľné tak pre vás, ako aj pre vašich hostí.